PUCHARU MOTUL RALLYLAND 2014
OSIEDLE RAJDOWE-LIPKA

Lp. Kierowca Pilot Pojazd Miasto/Państwo Team Klasa Akcept
1 Patryk Woda Aleksandra Woda Ford Escort rs2000 Jagatowo Polska Ford race&rally team/ AK-MORSKI Klasa4
2 Daniel Wyrzykowski Ewelina Wyrzykowska Honda Civic Nowe Miasto Lubawskie AK Nowomiejski Klasa4
3 Mariusz Cendrowski Andrzej Sawko Fiat Seicento Giżycko AMARGROUP.PL Klasa2
4 Michal Owanek Rafal Bogacki Seat Ibiza Gdansk Ibiza Rally Team Klasa4
5 Wojciech Krawczyk Mateusz Krawczyk Mitsubishi Lancer Evo X Józefów Staropolska Rally Team Klasa5
6 Konrad Strzeżysz Adam Tomalak Honda Civiv garwolin Klasa3
7 Łukasz Michalina Marceli Stankiewicz Peugeot 206 RC Szczecin MasterAUTO.pl Rally Gość
8 Piotr Nawrocki Michał Jacniacki Opel Astra Tczew/Polska AK Morski Klasa4
9 Jaroslaw Wszelaki Mariusz Jasielonis Opel Astra Szczecin Automobilklub Zachodniopomorski Klasa4
10 Piotr Szupryczyński Marcin Jaremko Renault Clio Gdańsk AK Toruński Klasa4
11 Tomasz Szupryczyński Marek Szupryczyński Subaru Gdańsk Brusmar Klasa5
12 Jędrzej Kiedrowicz Krzysztof Lewinski Fiat cc Chojnice AB Klasa2
13 Wojciech Elwart Łukasz Franiek Suzuki Gdańsk OESSERWIS.pl>FIRMYPOLSKI.PL Gość
14 Piotr Połeć Damian Boncela Honda Civic Type-R EP3 Skierniewice ecutuners.pl Gość
15 Przemysław Dziedzicki Tomasz Araszkiewicz Honda Civic Szczecin Klasa3
16 Mateusz Laskowski Łukasz Bury Honda Civic 1343ccm Koszalin Klub Rajdowy Politechniki Koszalińskiej Klasa3
17 Grzegorz Olchawski Błażej Czekan Mitsubishi Lancer X Kraków / Gryfino Race Rent Gość
18 Igor Bartołd Paweł Wiśniewski BMW e30 1,8is Ciechanów UTR Rally Team Klasa4
19 Radosław Oryszczak Damian Lamparski Peugeot 106 Rallye Brodnica Eltronik Rally Team Klasa2
20 Mateusz Bojanowski Mateusz Kempiński Ford Fiesta ST Brodnica Klasa4
21 Jakub Baran Aleksander Baran Citroen Saxo VTS Brodnica ELTRONIK Rally Team Klasa3
22 Sławomir Nowakowski Sławomir Koszuta Honda Civic Szczecin/Gryfino Klasa3
23 Kazimierz Kamiński Małgorzata Kamińska Honda Civic Koszalin Klub Rajdowy Politechniki Koszalińskiej Klasa3
24 Tomasz KuciŃski Tomasz GoŁĘbiewski MITSUBISHI LANCER OPACZ KOLONIA TOM-CAR Klasa5
25 Maciej Tłuszczak Jacek Dereń Suzuki Koszalin Klasa2
26 Rafał Wójcikowski Krystian Rączka Peugeot 106 Szczecin Klasa3
27 Piotr Brzoskowski Rafał Bogacz subaru impreza Poznań Klasa5
28 Rafał Gałka Michał Sowiński Mitsubishi Lancer Evo IV Międzychód Rajdowy Międzychód Klasa5
29 Paweł Wegrzynowski Adrian Kulka Mitsubishi lancer Evo Brodnica Eltronik Rally division ;) Klasa5
30 Jacek Sobon Waldemar Niezabitowski Nissan Micra Warszawa Klasa2
31 Łukasz Sawicki BMW E36 Koszalin GLOBMETAL Rally Team Gość
32 Łukasz Trepczyk Mariola Domaszk Peugeot 206 2.0 Przodkowo Klasa4
33 Robert Kufel Krystian Zembrzycki Subaru Impreza 4xdrive.com Gość
34 Robert Kaczorowski Sławomir Czamajło BMW E30 Zielonka KARO Klasa4
35 Krzysztof Kmita Aneta Łomińska Honda CRX Koszalin Infomedic Rally Team Klasa3
36 Paweł Bill Grzegorz Rybka fiat sc Człuchów EnjoyDriving Klasa2
37 Przemysław Jędras Michał Kłos Peugeot 206 RC Kwidzyn FC Bolek Gość
38 Tomasz Jurkun Vidas Aleksa Subaru Impreza Suwalki fantazja mocy Klasa5
39 Marek Gruba Mariusz Fiedurek Subaru Justy Złotów Mar-Team Klasa2
40 Jędrzej Szymczak Maksym Dreczkowski Fiat Cinquecento Poznań Polska JW GARAGE Klasa2
41 Darek Chodzyński Adam Stańczak SUBARU IMPREZA Warszawa Fantazja Mocy Klasa5
42 Marcin Stencel Henryk Stencel DAEWO TICO CHOJNICE STENCEL RALLY TEAM Klasa1
43 Piotr Korzeniewski Maciej Ziobrowski Subaru Impreza GT Zielona Góra GC8.pl RALLY TEAM Klasa5
44 Rafał Nowak Tomasz Szczuraszek Fiat seicento Ostrów Wielkopolski OGR Klasa1
45 Krzysztof Gil Włodzimierz Wilmowicz Fiat SC Gdańsk Rally Team Brzeźno Klasa2
46 Piotr Dymalski Marek Witkowski Mitsubishi Colt Gdańsk/Polska Dymal Racing Team Gdańsk Pełna Dzida Klasa3
47 Igor Pietrzak Krzysztof Sybicki RENAULT CLIO Płońsk INEX RallyTeam Gość
48 Michał Iwańcio Krzysztof Brodziński Honda Civic Koszalin AK Koszaliński Klasa3
49 Mateusz Miszewski Tomasz Hildebrand Fiat Seicento Gdańsk NEWBIETEAM Klasa2
50 Remigiusz Klein Subaru Polska Tor Szutrowy Rally-Raid Gość
51 Paweł Pisz Radosław Mroczkowski Subaru impreza Pobierowo Klasa5
52 Tomasz Dworak Paweł Dworak Fiat Seicento Gdańsk Klasa2
53 Rafał Stasiński Marcin Liziński MG ZR SZTUM WolF.rally Klasa4
54 Adamczewski Robert honda Pila Automobilklub Pilski Klasa3
55 Agnes Bobak Agata Łobacz Fiat SC Poznań AK Bydgoski/swiatkoralikow team Klasa2
56 Michał Złomańczuk Bartłomiej Siemieńczuk BMW M3 Straszyn SSS Ak Orski Gość
57 Wiktor Damps Bartosz Damps Citroen Saxo Malbork inter-rally.pl Klasa3
58 Przemysław Chelman Marces Sikorski F126p Gdynia namlehc rally team/AK MORSKI Klasa1
59 Jan Zieliński Majkel Baranowski Honda Civic VTi Gdańsk NDS RT Klasa3
60 Kamil Krażewski Magdalena Okoń Mitsubishi Lancer Gdynia Klasa5
61 Bartosz Mederski Piotr Dąbrowski BMW 318ti Gdańsk Klasa4
62 Włodzimierz Tymoszczuk Jacek Brzeziński subaru węgorzewo/polska tymoszczuk rally teem Klasa5
63 Adam Tomalak Łukasz Przesmycki Honda Civic Warszawa Klasa3
64 Jarosław Kołaczewski Mariusz Kaczmarczyk BMW e30 1,8is Ciechanów klima Ciechanów Klasa4
65 Ryszard Zabel Piotr Szczęśniak Subaru WRX Złotow ZABEL TEAM Klasa5
66 Aleksander Barbukow Maciej Kieremkampt Suzuki Poznan LubuDubu-WRC Klasa2
67 Kamil Olszewski Paweł Leśniewski Fiat Cinquecento Grudziądz Iceman Racing Klasa1
68 Piotr Adamski Piotr Zakrzewski Opel Astra GSI Gdańsk Piotry Rally Team Klasa4
69 Piotr Pyrka Paweł Pura Opel Astra MOTUL Klasa4
70 Tomasz Pałucki Jakub Mrozowski Mitsubishi Lancer Olsztyn WWW.PRO-RACING.COM.PL Klasa5
71 Grzegorz Smardz Adrian Smardz Fiat seicento Ostrów Wielkopolski OGR Klasa1
72 Robert Bartela Tomasz Korpalski VW GOLF GTI Gdańsk/Polska Klasa4
73 Mariusz Fiedurek Marek Gróba Subaru Złotów MAR-TEAM Klasa2
74 Dariusz Hapka Dariusz Odejewski Fiat CC CHOJNICE AK Rallyland Klasa1
75 Grzegorz Czarnecki Bartek Boba Citroen C2R2 NN NN Gość
76 Jacek Kozakiewicz Maciej Ziobrowski Subaru Impreza NN NN Gość
77 Radosław Ciepliński Dariusz Liszka BMW E36 Compact Gdańsk EnjoyDriving Gość
78 Piotr Hallek Bartłomiej Przeorski Nissan 100nx Zakrzewo / Polska Klasa4
79 Piotr Szupryczyński Mariusz Purzycki Citroen C2 Gdańsk Klasa3
80 Darek Górski Jerzy Popko BMW 325ix Szczecin CITO RALLY TEAM Gość
81 Jerzy Suder Michał Jaglarz Subaru Impreza Kraków/Polska Never Enough Team Gość
82 Michał Waśniewski Jakub Waśniewski Fiat CCS Gdańsk Klasa2
83 Tomasz Pyra Agnieszka Pyra Honda Civic Gdynia Gość
84 Adam Dudziński Jakub Madey Peugeot 106 s16 Gdańsk/Polska Klasa3
85 Karol Falk Michał Myszk Subaru Impreza Gdańsk/Polska KaFalk Gość
86 Krzysztof Kućmierz Tomasz Chojnacki Opel Astra GSI Banino Marcars.net Rally Team Klasa4
87 Kamil Woźniak Marcin Marciniec Fiat CC Polska Rally Team Brzeźno Klasa2
88 Tomasz Mroczkowski Agata Łobacz Skoda Koszalin Z INNEJ BECZKI Klasa2
89 Arkadiusz Tyc Tomasz Andrzejewski Subaru Płock Chem-Gaz Klasa5
90 Włodzimierz Wesołek Bartosz Wesołek Honda Szczecin AK Zachodniopomorski Klasa4
91 Tomasz Terlikowski Borys Barbukow Subaru Impreza GT Poznan InfoTEC Racing Team Klasa5
92 Paweł Pura Piotr Pyrka Opel Astra Warszawa MOTUL Klasa4
93 Adam Kwiatkowski Lukasz Dziubacki Citroen Saxo Warszawa Klasa3
94 Piotr Cierzniewski Olaf Cierzniewski Subaru Impreza NN NN Gość
95 Bartosz Makowski Jerzy Rogowski PEUGEOT 206 xs Brodnica AUTOComplex Rally Team Klasa3
96 Michał Juchniewicz Adam Jaszkowski Fiat cc Gdańsk Klasa2
97 Michał Kwieciński Darek Gurdziołek Honda Civic Type'r Tomaszów Mazowiecki AK Tomaszowski Klasa4
98 Piotr Chrobak Przemysław Chrobak Subaru Gdańsk/Polska NexusArt Team Gość
99 Filip Cichocki Robert Cichocki Subaru Impreza Warszawa SnTeam Klasa5
100 Piotr Szwankowski Mitshubishi evo 9 Sieradz-Polska Team 50 Klasa5
101 Daniel Nowak Adrian Grodzki Honda Civic Type R Tomaszów Maz. Novi Rally Team Gość
102 Wojciech Stefankieiwcz Kuba Kowalczyk Lancer EVO5 Stargard/Szczecin Automobilklub Stargardzki Klasa5
103 Krzysztof Bezhubka Cezary Wesołowski Fiat Seicento Wałcz Klasa2
104 Maksym Dreczkowski Justyna Lewandowicz sc poznań Klasa2
105 Maciej Górecki Natalia Jechna Fiat Seicento Gdańsk Klasa2
106 Patryk Bogucki Sławomir Bogucki Fiat 126 Luboń AW Klasa1
107 Tomasz Bilski Tomasz Kozicki Honda Civic Polska Klub Motorowy Winogrady Klasa3
108 PaweŁ Latos HONDA CIVIC WARSZAWA/POLSKA Klasa4
109 Michal Gryglewski Marcin Lukasiewicz Evo IX Sopot Klasa5
110 Piotr Boliński Michał Haber Honda Civic Warszawa Klasa3
111 Waldemar Dziedzic Marcin Bożkiewicz BMW E36 GDYNIA - Klasa5
112 Maciej Lewandowski Malwina Lewandowska Daewoo Tico Tczew A.K Morski Klasa1
113 Marcin Starszak Adam Klończyński citroen Chojnice Klasa3
114 Tomasz Buńka Jan Buńka Audi A4 Quattro Szczecin Kortem Rally Team Klasa5
115 Adam Pawlowski Maciej Michałowski Renault Megane Gdynia U7 Rally Team Klasa4
116 Jacek Wisniewski Arek Furmanski subaru Warszawa 4flower.pl Klasa5
117 Dawid Matysiak Mateusz Lorek BeMWe Charzykowy URBANIAK Rally Team Klasa4
118 Dariusz Brodnicki Piotr Kaczmarek Subaru Impreza Poznań Automobilklub Wielkopolski Gość
119 Janusz Han Mikołaj Jaskulski Mitsubishi lancer Wroclaw Solter Klasa5
120 Łukasz Knapiński Adam Stec Subaru Impreza Człuchów Lukas-Trans Klasa3
121 Karol Lak Kamil Olszewski BMW 328i TriCity Nurburgring Klasa5
122 Rafał Kawka Łukasz Dziubacki Honda Civic Warszawa Ak Królewski Klasa3
123 Mariusz Marksz Jakub Wróbel Fiat 126p Gdynia Klasa1
124 Łukasz Zbrzeźny Aleksandra Zbrzeźna Audi A4 Quattro Szczecin NZO Rally Klasa5
125 Krzysztof Mazurek Marzena Mazurek honda civic KOSZALIN MAZITRANS KARLINO Klasa4
126 Stefan Karnabal Ireneusz Pleskot Mitsubishi Lancer Sopot AK Orski Gość
127 Hubert Odejewski Dominika Odejewska Mitsubishi Lancer Chojnice Odejewscy Gość
128 Mateusz Milczarek Michał Kobiera NN NN Klasa2
129 Paweł Pieńkosz Damian Magnuszewski Peugeot 206 RC Ryki autoeuro Klasa4
130 Tomasz Laskowski Oskar Olszewski Nissan Sunny GTI Brodnica Kochamy Rajdy RALLY TEAM Klasa4
131 Piotr SzczĘŚniak Ryszard Zabel MAZDA MX-3 ZŁOTÓW ZABEL-TEAM Klasa4
132 Piotr Krauschar Paweł Krauschar Subaru Impreza Warszawa/Polska 4XRacing Gość
133 Tomasz Jurkun Andrzej Chlebus Subaru Impreza Suwalki fantazja mocy Klasa5
134 Jordan Mączkowski Dawid Sławiński Honda Civic Polska Automobilklub Nowomiejski Klasa4
135 Adam Stec Subaru Impreza Czluchow Stec Rally Team Klasa5
136 Mariusz Bartnik Krzysztof Krawczuk Subaru Impreza GT Gdynia Klasa5
137 Dariusz 'Łysy' Matyjaszek Tomasz Szydło BMW E36 318is Słupsk Pit Stop - Motor Sport Klasa4
138 Marcin Goluch Tomasz Pabisiak Opel Corsa Gdańsk AK Morski Klasa3
139 Mateusz Wojciechowski Oliwier Wojciechowski Subaru Gdańsk /Polska Alu-Wiz Racing Klasa5
140 Aleksander Barbukow Maciej Kieremkampt BMW e36 320i Poznan LubuDubu-WRC / AK Rallyland Klasa4
141 Radek Lisowski Piotr Frackowiak MG ZR Walcz Lisowski Rally Team Gość
142 Dawid Dobrodziej Jj Dębski Mitsubishi Warszawa Foxrally Gość
143 Maciej Zając Mariusz Zając Honda CRX Nowa Sól / Polska www.zajacteam.pl Klasa3
144 Marcin Mrozewski Michał Wiśniewski VW Golf mk II.1 Gdańsk LENIWIEC Rally Team Klasa4
145 Tomasz KuciŃski Tomasz GoŁĘbiewski MITSUBISHI LANCER POLSKA TOM-CAR Gość
146 Łukasz Sitniewski Anna Wilkowska Subaru Impreza Sti Klasa5
147 Ryszard Zabel Anna Zabel Renault Clio Złotow ZABEL TEAM Klasa4
148 Tomasz Kijanowski Rafał Glaczkowski Mitsubishi Lancer Evo 9 Warszawa SHC Klasa5
149 Michał Ratajczyk Jędrzej Szczeœniak Mistubishi Lancer NN NN Gość


Valid HTML 4.01 Transitional Automobilklub Rallyland, tel: +48 52 39 810 11 (8.00 - 16.00)
e-mail: michal@rallyland.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2022 kontakt@zz-top.pl